Gabriela Rázková

Svatba Maruška & Miloš

Stalo se to 2. 7. 2016 - Moje první svatba, takže osudový den nejen pro Marušku a Miloše. S Davidem jsme se vydali již podruhé do Želíz, takové malé vesničky u Prahy. Poprvé jsme se sem jeli seznámit, společně jsme ogrilovali, pokecali a domluvili se na programu svatby a podruhé už se jelo naostro.
Svatbička to byla skromná, pro rodinu a nejbližší přátele v malé rybárně u krásné zátoky, kam společně chodí na ryby. Obřad proběhl na louce a grilovačka pod stříškou u rybárny. Počasí se každou chvíli měnilo. Pršelo, foukalo, svítilo sluníčko a tak pořád dokola.
Jelikož jsme zůstávali celou hostinu a domů jsme se chystali až druhý den, měli jsme obří štěstí a vykouklo nám sluníčko. Druhý den jsme zmákli svatební focení, krájení dortu a první tanec. A jelikož by nám ujel vlak, dostali jsme výslužku na cestu, takže jsme krom krájení dortu stihli i ochutnávku :).
Myslím, že je zbytečné komentovat, jak jim to spolu sluší. Byla o moc krásná svatba, plná upřímných emocí. Do života manželům Janečkovým přeji jen to nejkrásnější, hodně štěstí, zdraví a spoustu dalších společných let. Slíbili jsme si, že se potkáme na zlaté svatbě. Takže já už se moc těším :).
K těmhle fotkám se moc ráda vracím a na to, že jsou první svatební jsem na ně moc pyšná :). Doufám, že se líbí i vám.